sobota, 28 października 2023

I'm 25! | 23.10.2023

 Hejka! W poniedziałek 23 października obchodziłam swoje 25 urodziny! Tym razem były one jeszcze bardziej wyjątkowe bo spędziłam je poza granicami Anglii. Razem z chłopakiem wybraliśmy się na krótką wycieczkę do stolicy Belgii, czyli Brukseli. Pewnie większość z Was wie, że ja uwielbiam podróżować! Dlatego możliwość zwiedzania innego kraju w parze z obchodzeniem urodzin była dla mnie cudownym uczuciem. Oczywiście nagrałam vloga z podróży do Brukseli, więc wszystkie miejsca (i ciekawostki o nich) pokażę w filmie na moim kanale YouTube (tutaj), który postaram się dodać już wkrótce. Zachęcam gorąco do subskrypcji.

Urodziny będę bardzo miło wspominać. Tego dnia wybraliśmy się do muzeum czekolady "Choco Story" oraz do włoskiej restauracji. Bardzo fajnie było dowiedzieć się o historii czekolady i zobaczyć jak się robi pralinki czekoladowe. Gorąco polecam się wybrać do muzeum jak będziecie kiedyś w Brukseli. 

I tym razem nie zabrakło zdjęć z balonami, co oczywiście stało się u mnie tradycją (tak mam obsesję na ich punkcie, haha). 
2 komentarze :

  1. Wszystkiego Najlepszego! To były świetne urodziny, super je spędziłaś :)
    Zapraszam na mojego bloga ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego Najlepszego! To już ćwierć wieku, jak ten czas szybko leci ❤ Wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, dużo miłości i przede wszystkim zdrowia!

    OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka