Sunday 26 February 2023

14.02.2023 | Zakończenie studiów w Anglii | Graduation 2023

Hej! 14 lutego miałam uroczystość zakończenia mojej magisterki i wręczenia dyplomów. Czas na uczelni De Montfort University w Leicester będę bardzo miło wspominać. Cieszę się, że wyszłam ze strefy swojego komfortu i zdecydowałam się na studiowanie w Anglii. Dzięki studiom za granicą udało mi się spełnić wiele marzeń, które kiedyś wydawały się bardzo odległe. Poznałam też wiele wspaniałych osób z różnych krajów, co pozwoliło mi się dowiedzieć więcej o różnych kulturach. 

Ceremonia wręczenia dyplomów była bardzo magiczna. Nie spodziewałam się, że to wszystko będzie tak świetnie zorganizowane. Uroczystość miała miejsce w teatrze co sprawiło, że czułam się jak gwiazda (czerwony dywan zrobił swoje), haha. Urywki z ceremonii możecie zobaczyć w filmiku, który dodałam na mój kanał na YouTube: tutaj. Nie brakowało śpiewów i oklasków. Atmosfera była cudowna a przemowy profesorów tylko mnie utwierdziły w tym, że to nie jest koniec ale początek czegoś jeszcze lepszego.

Jestem wdzięczna za to, że moi rodzice również mogli zobaczyć to piękne wydarzenie. Okres studiów będę wspominać z uśmiechem na twarzy. Dziękuję ❤️


 


4 comments :

  1. Gratulacje! Życzę samych sukcesów na dalszej drodze w życiu :)

    ReplyDelete
  2. Wow studia w Anglii to niezły wyczyn. Gratulacje.

    ReplyDelete
  3. Pięknie wyglądasz i na pewno takie studia to coś niesamowitego. Gratulacje

    ReplyDelete

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka