piątek, 25 grudnia 2020

Merry Christmas!

 Hejka! W dzisiejszym poście chciałabym Wam życzyć zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze. W tym roku te dni przez pandemię wyglądają totalnie inaczej, ale mam nadzieję, że większość z Was spędza ten czas z rodziną. Jeżeli nie to jestem z Wami, bo niestety w tym roku nie udało mi się polecieć do Polski. Są to już drugie Święta Bożego Narodzenia, które spędzam w Anglii z tego powodu, że pracuję. Mimo wszystko nie są one takie złe, ponieważ spędzam je z chłopakiem więc jest wciąż wesoło. Oczywiście pamiętam o wszystkich osobach, które są w te Święta samotne, dlatego wszystkim tym życzę pogody ducha i patrzenia w przyszłość pozytywnym okiem! Jako, że w tym roku mam tutaj w Anglii choinkę to nie mogłam obejść się bez świątecznych zdjęć, haha. Kilka z nich możecie zobaczyć poniżej. Wesołych Świąt!

Hi! Today I would like to wish you a very happy and peaceful Christmas and a lot of quality time with your family. This Christmas looks so much different because of the pandemic but I still hope that most of you are spending this time with family. If not then I am with you, because this year I couldn't go to Poland. This is my second Christmas that I am spending in England because of work. It's not that bad after all, I am with my boyfriend so it's still fun. Of course, I remember about all people that are lonely during this festive period so I wanted to wish all of you happiness and to look to the future positively! Also, this year I have a Christmas tree in my apartment in England so I had to take some photos, haha. You can see some of them down below. Merry Christmas!   
7 komentarzy :

 1. Wszystkiego dobrego kochana z okazji Świąt! Samej pomyślności, szczęścia i zdrowia :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i wzajemnie wszystkiego dobrego!

   Usuń
 2. Super widać świąteczny nastrój, super sesja, również chciałam ci złożyć wesołych świąt Bożego Narodzenia ,ten czas dla każdego z was jest trudny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, wesołych świąt i pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. Dzięki i wzajemnie, oby nadchodzący nowy rok 2021 był lepszy dla nas wszystkich z nadzieją, pomimo, że nie zacznie się zbyt dobrze. Pozdrawiam Aneta Bartczak z bloga o podróżach "Moje podróże".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję bardzo, wszystkiego dobrego w nowym roku :)

   Usuń
 4. Ja na szczęście jestem w Polsce, razem z rodziną. Współczuję wszystkim, którzy musieli zostać za granicą. Mogę sobie tylko wyobrażać, co czują ci, którzy np stali samochodami w korkach i nie dotarli na miejsce...:(

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka