niedziela, 3 stycznia 2021

2021!

Hej! W dzisiejszym poście chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego w nowym 2021 roku! Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy pod względem pandemii i przyniesie dużo pozytywnych rzeczy. Mimo wszystko poprzedni rok w moim przypadku nie był szczególnie zły pomimo kilku problemów zdrowotnych (z niektórymi niestety dalej się zmagam). Wydarzyły się w nim fajne rzeczy od wycieczki do Nowego Jorku po skończenie pracy magisterskiej, skończenie studiów do wkroczenia w nowy związek, przeprowadzki i znalezienia nowej pracy. Szczerze mówiąc nie mam jakiegoś konkretnego planu na 2021, ponieważ nie wiadomo jak to będzie z tą pandemią. Póki co najrozsądniej moim zdaniem jest za dużo nie planować. Myślałam, że może w tym roku będę kontynuowała swoje studia i pójdę na magisterkę, ale jeżeli ma to tak wyglądać jak w tamtym roku (zajęcia online) to raczej przełożę to znowu na później. Teraz skupiam się na pracy i rozwijaniu swojego hobby. Wróciłam do bardziej regularnego nagrywania na YouTube. Jeżeli przegapiliście moje najnowsze filmiki to zapraszam tutaj: Mada. Ostatnio też nagrałam podsumowanie 2020, które również pojawi się wkrótce na kanale. Oczywiście nie obeszłoby się bez sylwestrowych zdjęć! Mimo, że nie można nigdzie wyjść to stwierdziłam, że i tak pasuje się jakoś ładnie ubrać. Na zdjęciach możecie zobaczyć jedną z moich ulubionych sukienek, którą kupiłam w Bershka. Mam obsesję na punkcie motywów ze smokiem!

 A Wy macie jakieś postanowienia na ten rok?

Hi! In this post I'd like to wish you all the best in 2021! I hope that this year will be better than previous one in terms of pandemic and it will bring a lot of positive things. After all, for me 2020 wasn't that bad even though I had some health problems (unfortunately, I'm still struggling with some). Many good things happened, from going to New York, ending my dissertation and studies to stepping into a new relationship, moving out and finding a new job. To be honest I do not have any special plan for 2021, because of the pandemic. I think that the best thing to do right now is just not to plan at all. I thought that maybe I could continue my studies this year and do masters, but if it is gonna look like last year (classes online) then I will probably have to resign from it. For now, I am focusing on my work and my hobby. I started being more consistent on YouTube again. If you missed any of my recent videos then you can check them out here: Mada. Also, recently I recorded summary of 2020, so it should be uploaded on my channel soon. Of course, I had to take New Year's Eve photos! Even though, I couldn't go out anywhere I though that it still would be nice to dress up. In the photos you can see one of my favourite dresses that I bought from Bershka. I'm obsessed with dragon themes! 

Do you have any resolutions for this year?
7 komentarzy :

 1. Oo, ale masz długie włosy! Dla mnie 2020 równiez nie był zły;) Oczywiście o pandemii nie wspominam. Motyw smoka? Pierwsze widze, serio, ale jest dosyć ciekawy. Ja sylwestra spędziłam w małym gronie znajomych. W wolnej chwili wpadnę na yt!
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie muszę się wybrać do fryzjera jak otworzą w końcu salony, haha. Dziękuję i również pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jaka piękna! :) U mnie pewne cele są, ale nie wiem czy uda mi się je spełnić - mam nadzieję, że tak! :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym roku! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i Tobie również! Powodzenia!

   Usuń
 3. Ba! ładnie ubrać się należy zawsze :p Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie że do Twojej urody ten motyw bardzo pasuje :)
  Obserwuję i zapraszam też do siebie:
  https://skyler-blu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha niby tak ale znam osoby co stawiają na wygodę a nie wygląd w Sylwestra :D Dziękuję bardzo, pozdrawiam!

   Usuń
 4. Witaj ♡
  Jaka śliczna! Ty to jesteś prześliczna! :) Ja w tym roku wyjątkowo nie mam postanowień noworocznych. Szczęśliwego nowego roku!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka