środa, 30 stycznia 2019

2019!

Hej! Wiem, że jestem bardzo spóźniona, ale chciałabym Wam wszystkim życzyć wszystkiego dobrego w 2019! Nie miałam okazji wcześniej dodać żadnego posta, bo na styczeń miałam dużo zaliczeń plus potem się rozchorowałam i totalnie nie miałam na nic siły. Nie mam jakichś szczególnych postanowień na ten rok oprócz znalezienia sobie stażu na wakacje albo jakiejś innej pracy i odwiedzenia przynajmniej jednego kraju w którym wcześniej nie byłam. 
Ten rok nie zaczął się dla mnie jakoś przyjemnie, ale dzisiaj 30 stycznia będę mieć małe pocieszenie, haha. Razem z koleżankami jedziemy do Londynu na koncert The Neighbourhood. Nie wierzę, że zobaczę kolejny zespół, który uwielbiam! Bardzo się cieszę, że mamy taką możliwość i jestem pewna, że będziemy się świetnie bawić. 
Oprócz tego nic ciekawego się u mnie nie dzieje. Codzienna rutyna, uczelnia i nauka. Ostatnio na jednym z modułów zaczęliśmy się uczyć jak projektować i robić strony internetowe. Zaczęło mi się to podobać i w wolnym czasie uczę się wszystkich kodów i oglądam sobie kursy. 
Poniżej wrzucam kilka zdjęć, gdzie możecie zobaczyć sukienkę, którą miałam na Sylwestrze. Kupiłam ją na Missguided i jestem mega zadowolona. Polecam zajrzeć sobie na tę stronę, bo często są przeceny i można kupić fajne sukienki za nawet 5 funtów jak ta poniżej.
Jak tam u Was? Jakieś postanowienia na ten rok? :)

Hi! I know I'm a bit late, but I wanted to wish you all the best in 2019! I didn't have a chance to add any post earlier, because I had so many assignments for January plus I got ill later and I was too weak to do anything. I do not have any special resolutions for this year except finding an apprenticeship for my holidays or another job. Moreover, I'd like to visit one country that I haven't been to before. 
This year didn't start so nicely for me, but today (30th of January) I will cheer up a little bit, haha. Together with my friends we are going to a concert of The Neighbourhood. I can't believe I will see another band that I really love! I am so happy we got this opportunity to go and I am sure we gonna have fun.
Except that there is nothing interesting happening. Daily routine, uni and studying. Recently, in one of my modules we started designing and building websites. I really like it and in my free time I learn all codes and I watch some courses on YouTube. 
Down below, I posted some photos where you can see my dress I wore on New Year's Eve. I bought it on Missguided and I am very satisfied. I recommend to go to this website, because they often have sales and you can buy really nice dresses for even 5 pounds like this one I showed you.
How are you? Do you have any resolutions for this year? :)Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mada_blog
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 
1 komentarz :

  1. Piękna sukienka! Super

    Zapraszam do siebie na dawkę nowych zdjęć
    Miłego dnia, xx Bambi 👄

    OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka