czwartek, 28 lutego 2019

Color vibes

Hej! Jak się macie? Dla mnie ten ostatni miesiąc był w miarę pozytywny. Tak jak Wam ostatnio wspominałam 30 stycznia byłam na koncercie The Neighbourhood razem z moimi koleżankami. Było super, naprawdę świetnie się bawiłam. Stęskniłam się za koncertową atmosferą, bo od koncertu Linkin Park w 2017 roku nie byłam na żadnym koncercie. Mimo, że akustyka nie była perfekcyjna to zespół i tak dał czadu. Oczywiście nagrałam z tego wypadu vloga także kto jeszcze nie widział to tutaj jest link do mojego kanału: vlog
Oprócz tego, w tym miesiącu widziałam się z moim bratem, który wpadł do taty do Londynu. Fajnie było z nim spędzić czas, bo jednak za często to się nie widujemy, tylko wtedy kiedy wracam do Polski na święta a teraz nawet nie jestem pewna czy dam rady przyjechać na Wielkanoc, także cieszę się, że się z nim widziałam (vlog: tutaj). 
Przez ostatni tydzień dostałam wielkiego lenia, haha. Nie wiem czemu, ale coś brakuje mi motywacji. Muszę się jakoś ogarnąć, bo zaliczenia powoli się zbliżają. Jak macie jakieś rady na koncentrację to dajcie znać w komentarzach. 
Niedawno wybrałam się też na zdjęcia i efekty możecie zobaczyć poniżej. Dajcie znać co myślicie.
A u was co tam?

Hi! How are you? I can tell that the last month was even positive for me. As I mentioned before, I was at the concert of The Neighbourhood on the 30th of January with my friends. It was great, I had a lot of fun. I really missed the atmosphere of concerts, because since the concert of Linkin Park in 2017 I haven't been to any for a long time. The acoustics wasn't too good, but the band rocked it out anyway. Obviously, I recorded a vlog so if you haven't seen it yet here is a link to my channel: vlog
Besides, this month I also saw my brother who came to visit my dad in London. It was nice to spend time with him because we don't see each other often, only when I go back to Poland for Christmas or Easter and even now I am not sure if I go back this year (vlog: here). 
I've been so lazy this week, haha. I do not know why, but I have a lack of motivation. I need to get myself together because my deadlines keep coming. If you got any advice on how to concentrate better, let me know down below. 
Recently, I also went to take some photos, you can see them down below. Let me know what you think.
Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mada_blog
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady
2 komentarze :

  1. Cudny makijaż! :)
    Na pewno dasz radę, a leń to tylko tak na chwilkę. Pomyśl, że nabierasz rozpędu do dalszego działania!
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka