sobota, 15 grudnia 2018

Pergamonmusem Berlin

Hej! Co tam u Was? Ja powoli kończę swoje ostatnie zaliczenie w tym roku. Przez ostatnie tygodnie cały czas siedziałam na laptopie i robiłam swój projekt na grafikę. Muszę przyznać, że uczenie się photoshopa i adobe illustrator jest mega czasochłonne. Na szczęście 13 grudnia miałam już lot do Polski i będę tutaj przynajmniej 3 tygodnie, także mam nadzieję, że odpocznę, chociaż jest to trochę wątpliwe, bo mam aż trzy zaliczenia w styczniu i są one niemalże w tym samym dniu. Trochę mnie to przeraża, ale to w końcu drugi rok studiów, haha. Nie mogę się doczekać Świąt, w końcu zjem coś dobrego (przyznaję się, nie miałam nawet czasu żeby sobie ugotować coś porządnego :P). 
Jak byłam we wrześniu na wycieczce w Berlinie, razem z grupą zwiedziliśmy Pergamonmuseum. Nie dodawałam tutaj żadnych zdjęć z tego muzeum a wydaje mi się, że jest one dosyć ciekawe, dlatego dzisiaj Wam wrzucam kilka z nich. Ogólnie w tym muzeum można zobaczyć rekonstrukcje budynków ze Starożytnego Egiptu. Bardzo spodobało mi się to muzeum i osobiście poleciłabym się do niego wybrać każdemu kto planuje wycieczkę do Berlina. Wszystko było bardzo realistyczne i dodatkowo można było wypożyczyć audiobooka i zdobyć trochę wiedzy historycznej. 
   
Hi! How are you? I'm slowly finishing my last assignment for this year. Last few weeks, I was sitting on my laptop and doing my project for graphic design. I have to admit that learning photoshop and adobe illustrator is very time-consuming. Thank God, I had my flight to Poland on 13th December and I'm going to be here at least 3 weeks, so I hope that I will rest, but I'm not quite sure, because I have 3 assignments for January and all deadlines are so close to each other. I am kind of scared, but what I can do, it's the second year of studying, haha. I can't wait for Christmas! Finally, I'll eat something good (got to admit I didn't even have the time for cooking). 
When I was in Berlin with my uni, we visited Pergamonmuseum. I didn't add any photos from this museum before. I think the museum is very interesting, that's why I'm posting them today. In general, you can see reconstructions of the ancient buildings there. I really liked this museum and I recommend to go there if you plan to visit Berlin. Everything was very realistic and you can borrow an audiobook to listen about the history.  
Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 


2 komentarze :

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka