poniedziałek, 5 listopada 2018

I am 20!

Hej! Niedawno, bo 23 października skończyłam już dwadzieścia lat! Tak wiem, brzmi to trochę poważnie, ale szczerze mówiąc nie czuję się jakoś inaczej. Dalej mam wrażenie, że jestem nastolatką i mam te osiemnaście lat. Przeżyłam dobrych 20 lat i mimo, że nie zawsze było kolorowo to jestem bardzo wdzięczna za każdy rok mojego życia. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie ciekawy i go nie zmarnuję. Szczerze mówiąc nawet już się przyzwyczaiłam do słowa dwadzieścia, haha. Im się jest starszym tym bardziej się akceptuje fakt, że czas leci i po prostu każdy bez wyjątku starzeje się z dnia na dzień (smutna prawda, ale w głębi duszy każdy jest wiecznie młody! :D). 
Powoli zaczynają mi się zaliczenia na uczelni, a co za tym idzie zaczynam być bardziej zajęta. Już odczuwam to siedzenie cały dzień przed komputerem i uczenie się. W sumie to dobrze, bo przynajmniej się nie nudzę i nie marnuję swojego czasu. 
Pod wpisem wrzucam Wam kilka zdjęć, które niedawno mi zrobiła moja współlokatorka (za co dziękuję!). 
Jak tam u Was? :) 

Hi! I've turned 20 recently! Yes I know, it sounds like something serious...a little, but to be honest I don't feel any different. Still, I've got this feeling that I'm a teenager and I have eighteen years old. I've lived that 20 years and even though It wasn't always great I'm still grateful for every year of my life. I hope that another year will be interesting and I won't waste it. Frankly speaking I even got used to the word "twenty" already. The older you are the more you accept the fact that time flies and everyone without any exception get older (bitter truth, but our souls are young forever! :D). 
Time of the assignments at uni is slowly approaching, so I'm getting busy. I can already feel this sitting on the computer all day and studying. All in all is good, because at least I'm not bored and I'm not wasting my time. 
Down below I uploaded photos that were taken by my flatmate recently (thank you!). 
How are you? :)  Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 


8 komentarzy :

 1. Piękne zdjęcia! Wszystkiego najlepszego i powodzenia na studiach!

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój kanał na Youtube

  OdpowiedzUsuń
 2. Mówię Ci, od dwudziestki czas tak szybko leci :D

  OdpowiedzUsuń
 3. WOAH!!! Amazing is an understatement! Thank you very much sharing this lovely post!

  OdpowiedzUsuń
 4. Been following you since day one. As always love your post. But how do you always come up with such amazing outfits? xo

  OdpowiedzUsuń
 5. I love watching your videos! Nice post!

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka