niedziela, 19 sierpnia 2018

green vibes

Hej! Od ponad tygodnia jestem już znowu w Anglii. Niedawno wprowadziłam się na swoje nowe mieszkanie i jestem bardzo zadowolona z mojego pokoju. Mam zamiar nagrać vloga, w którym Wam właśnie pokażę jak wygląda mój nowy pokój. Zdecydowanie już mogę powiedzieć, że jest lepszy niż ten, który miałam w akademiku. 
Póki co dalej chodzę do pracy i staram się odkładać jak najwięcej pieniędzy. Czas bardzo szybko leci, zostało tylko ponad miesiąc i zacznie się kolejny rok studiów. Nie chcę o tym myśleć, bo jak myślę to od razu zaczynam się tym stresować, haha. Na początku września czeka mnie wycieczka do Berlina, do której już powoli odliczam. Nie byłam nigdzie na tych wakacjach, więc cieszę się, że przynajmniej tam będę miała okazję pojechać. 

Hi! I've been back in England for a week. I've moved into my new flat recently and I'm very happy with my new room and my new flatmates. I'm going to record a vlog so you could see my room. I can tell that my new room is much better than my previous I had in a student accommodation. 
I'm still going to work and saving as much money as it is possible. Time flies so quickly, there is only over a month and a new academic year starts. I don't wanna think about it, because when I think about it I just stress myself, haha. At the beginning of September I'm going to Berlin and I already started counting how many days are left to go. I've not been anywhere this year so I'm just glad that I have this opportunity to go there. 






top, spodenki: primark
Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 




5 komentarzy :

 1. spoko top :D ja obecnie szukam jakiegoś do ćwiczeń

  OdpowiedzUsuń
 2. Super komplet! Czekam na każdy Twój filmik !

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój kanał na Youtube

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny komplecik! :)
  Życzę udanego wyjazdu do Berlina.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny zestaw
  https://bit.ly/2N0keH6

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny komplecik:)
  pozdrawiam cieplutko :)
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka