poniedziałek, 24 września 2018

Summer is over

Hej! Kilka dni temu wróciłam z wycieczki z Berlina, o której Wam wspominałam kilka razy. Niestety trwała ona tylko cztery dni (nie liczę ostatniego dnia, który był przeznaczony na powrót do UK), ale nie żałuję, że się na nią zdecydowałam, ponieważ poznałam bardzo fajne osoby i pozwiedzałam ładne miasto z ciekawą historią. Oczywiście zrobiłam masę zdjęć i nagrałam vloga, także już wkrótce dowiecie się więcej co robiliśmy na tym krótkim wypadzie za granicą. Po powrocie jak to miałam w planach od razu wróciłam do pracy. Został tylko tydzień i zaczyna się drugi rok studiów! Jestem bardzo zestresowana, ale też podekscytowana. Nowe zajęcia, nowi ludzie, nowe doświadczenia.  Mam nadzieję, że ten rok będzie równie wartościowy jak poprzedni, a może nawet i lepszy :)
Poniżej wrzucam Wam kilka zdjęć, które zrobiła mi mama podczas mojego pobytu w Polsce. Na sobie mam sukienkę z h&m w jednym z moich ulubionych kolorów. 

A u Was jak tam? Szkoła już się zaczęła czy tak jak ja dopiero od października? :) 

Hi! I came back from my trip to Berlin a couple days ago. Unfortunately, I was there only 4 days (not counting the last day which was intended for the return to the UK), but I don't regret taking part in this trip, because I met some really nice people and I visited a very lovely city with interesting history. I took a lot of photos and I recorded a video, so you will know more what we all did during these 4 days in Berlin soon. As I planned before, after my return to the UK I started working again. There is only one week left and I'm coming back to uni for my second year! I'm so stressed, but also excited. New classes, new people, new experience. I hope that this year will be as great as last year or even better :) 
Down below you can see photos which were taken by my mum when I was in Poland during this summer. I'm wearing a dress from h&m in one of my fav colours. 

How are you? Did you start your school yet or Do you start in October like me? :)Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 
5 komentarzy :

 1. Niestety szkoła się zaczęła
  Byle do świąt 😂
  https://popiolkova.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. super wyglądasz ;) fajne vlogi

  Pozdrawiam ciepło ! :)
  https://creamshine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. z intensywnego lata wskoczymym w intensywną zimę :( teraz tylko uważać aby nie załapać żadnego przeziębienia :)

  Zapraszam na mój blog parentingowy

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka