sobota, 21 lipca 2018

In Poland again

Hej! Od tygodnia jestem już w Polsce w mojej rodzinnej miejscowości. Tak jak planowałam przyleciałam tutaj na dokładnie trzy tygodnie. Lot powrotny mam 2 sierpnia, więc zostało mi niecałe dwa tygodnie i będę z powrotem w Anglii. Niestety przez ten pierwszy tydzień padało prawie codziennie, więc siedziałam praktycznie cały czas w domu (nie licząc wizyt u lekarzy). Mam nadzieję, że wkrótce się wypogodzi i uda mi się zrobić trochę zdjęć na bloga i instagrama. Planowałam wybrać się nad polskie morze albo w góry ale niestety te plany również się nie powiodą. We wrześniu mam zaplanowaną wycieczkę do Berlina z mojego uniwersytetu także się cieszę, że przynajmniej zobaczę to miasto w te wakacje. Póki co uczę się hiszpańskiego i oglądam serial Pamiętniki Wampirów. Kiedyś już to oglądałam ale przestałam i nie pamiętam większość rzeczy, które się w nim wydarzyły, więc zdecydowałam zacząć go od początku. Jak wrócę do Anglii to znów będę pracować dlatego teraz mogę trochę poleniuchować, haha. 
Sukienkę, którą widzicie na zdjęciach kupiłam na stronie Missguided. Jestem bardzo z niej zadowolona.
A Wy jak spędzacie wakacje? :)

Hi! I've been in Poland for one week now. As I planned I came here for three weeks. My return flight is on 2nd of August so I've got two weeks left and I'm back in England again. Unfortunately, during my first week in Poland the weather wasn't great. It was raining almost every day so I was just sitting in my room (visiting doctors doesn't count). I hope that the weather will be better soon and I'll be able to take some photos for my blog and instagram. 
I was planning to go to the seaside or to the mountains but these plans won't happen either. At least I got a trip to Berlin in September so I'm really happy about that I'll see this city. 
In my free time I'm trying to learn spanish and I'm watching The Vampire Diaries. I used to watch this a few years ago but I stopped and I forgot a lot of things that happened there so I decided to start it over again. When I'm back in England, I'll be working again so now i can rest a little, haha. 
Dress you can see on my photos I bought on missguided website and I really like it.
What are you doing during your holidays? :)


Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 


5 komentarzy :

 1. Ja zaraz na początku byłam na wyjeździe, ale teraz jak zdałam prawko to może uda mi się ze znajomymi gdzieś w sierpniu wyskoczyć. Oczywiście gdzieś blisko :D

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój kanał na Youtube
  Mój instagram

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie niestety też przez większość lipca padał deszcz ale nie narzekam na moje wakacje!
  Włosy masz świetne ^^

  Zapraszam CAKEMONIKA

  OdpowiedzUsuń
 3. Love the red dress on you, dear! And great videos!

  Marie
  The Flower Duet

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja całe wakacje niestety w domu :/
  eerie-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka