sobota, 30 czerwca 2018

Sunny days

Hej! Jakieś dwa tygodnie temu w końcu znalazłam sobie pracę. Bardzo się z tego powodu cieszę, bo chciałam przed wylotem do Polski przepracować przynajmniej ten jeden miesiąc. Do pracy chodzę od poniedziałku do soboty na zmiany od 8 do 16. Szczerze mówiąc pierwszy raz chodzę pracować codziennie. Nigdy wcześniej nie miałam takiej regularnej pracy. W trakcie studiów pracowałam tylko od czasu do czasu w dniach wolnych od uczelni. Tak jak Wam ostatnio wspominałam te wakacje przeznaczam głównie na pracę i odkładanie pieniędzy. Mam nadzieję, że oprócz odłożenia pieniędzy na drugi rok studiów uda mi się kupić kilka rzeczy, które już od dawna chciałam mieć. 
Ostatnio w Anglii zrobiło się bardzo gorąco, bo prawie 30 stopni. Trochę szkoda, że nie mogę cieszyć się tą pogodą gdy jestem w pracy, ale wiadomo coś za coś, haha. Wkrótce mam lot do Polski i liczę na to, że w kraju pogoda również będzie dopisywać. 
A Wy jak, korzystacie z pogody? :)

Hi! I finally found a job two weeks ago. I'm really happy about it because I wanted to work at least one month before I go to Poland. I work from monday to saturday and got a shift from 8am to 4pm. Frankly speaking, this is my first time when I work every day. I've never worked like that before. During my studies I worked only when I didn't have any lectures at uni. As I mentioned in one of previous posts, during this holidays I focus on work and saving money for my second year of studying. I hope that I will also be able to buy some things that I've wanted to have for a very long time. 
Recently, it's been really hot in England, almost 30 degrees. What a shame that I can't fully enjoy this weather while I'm at work! I've got a flight to Poland soon and I'm counting that the weather there will be as nice as it is now in England.
What about you? Are you enjoying the weather? 

bluzka: romwe, spódniczka: missguided

Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 5 komentarzy :

 1. Such a cute yellow top. And your smile is as beautiful as the day!

  Marie
  The Flower Duet

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny mosteczek do zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie pogoda nie jest zbyt słoneczna, ciągle pada i pada już od tygodnia...
  eerie-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. super

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili, \
  Miłego dnia, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka