Sunday, 27 May 2018

First year is over!

Hej! W zeszły wtorek miałam swój ostatni egzamin na uczelni więc pierwszy rok studiów już za mną, a co za tym idzie właśnie zaczęłam kolejne wakacje. W Anglii rok na studiach kończy się aż miesiąc wcześniej niż w Polsce z czego oczywiście się mega cieszę, (kto by się nie cieszył?, haha). Nie wierzę, że właśnie minął rok po mojej maturze. Przecież dopiero kończyłam liceum i wybierałam studia. Za szybko ten czas leci!  
 Na tych wakacjach chcę głównie pracować i odłożyć pieniądze na drugi rok studiów, ale myślę, że oprócz tego uda mi się zaplanować również inne ciekawe rzeczy, bo trochę nie wydaję mi się, żebym dała radę pracować całe wakacje. Do Polski wracam 12 lipca, niestety tylko na trzy tygodnie, ale mimo to mam nadzieję, że nadrobię czas ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Lato w Polsce jest zdecydowanie gorętsze niż tutaj, więc już nie mogę się doczekać powrotu. 
Poniżej wrzucam kilka zdjęć oraz ostatnie filmy z mojego kanału.
Podobają Wam się zdjęcia? Co u Was? Macie już wakacje czy jeszcze w szkole? :)

Hi! Last Tuesday I had my last final exam, so my first year at university is over and I've just started my holidays. In England, everyone who studies at uni has their exams in May, so our holidays last one month longer than in Poland and I'm really happy about it, (Who wouldn't be, right? haha). I can't believe that It's been a year since I got my final exams in high school. I just finished high school and then I was thinking where I should go and what I should study and now here we are, after my first year of studying in the UK. Time flies too quickly!
During this holidays, I'd like to work and save money for my second year of studying, but I think that I could plan other interesting things too. After all, I don't think I would be able to work whole summer. I'm going to Poland on 12th of July, only for three weeks, but I hope I'll catch up with my friends and family. Summer in Poland is hotter than in England, so I'm really looking forward to going there.    

Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 

4 comments :

 1. Ale fajna bluza! Podoba minsie kolor ;)

  ReplyDelete
 2. Bluza ma kolor który uwielbiam! Megaaaa!

  ReplyDelete
 3. Ta bluza jest świetna!

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili,
  Miłego dnia, Bambi xx

  ReplyDelete
 4. Bardzo ciekawe fotografie! :) Lubię stylizacje, w których jest więcej, niż dwa kolory :)

  ReplyDelete

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka