poniedziałek, 26 października 2020

I'm 22!

 Hej! Kilka dni temu, 23 października obchodziłam swoje 22 urodziny! Na szczęście dalej czuję się na osiemnaście i mam nadzieję, że już tak zostanie, haha. Ale z drugiej strony z roku na rok coraz bardziej przyzwyczajam się do tego, że niestety jest to taka kolej rzeczy i lat mi tylko będzie przybywać. Przez te trzy ostatnie dni już się nawet przyzwyczaiłam, że magiczna jedynka zniknęła i są magiczne dwójki. Ładnie ta liczba wygląda, sami przyznajcie...(a przynajmniej tak jest na zdjęciach, które możecie zobaczyć poniżej). Swoich urodzin jak to przez ostatnie lata niestety nie mogłam spędzić z moją rodziną z tego względu, że jestem za granicą, ale spędziłam je ze swoim chłopakiem. Muszę przyznać, że były to moje najlepsze urodziny jakie miałam. Nigdy wcześnie jakoś dużo nie planowałam na ten specjalny dzień, ale w tym roku dużo się działo. Nie dość, że dostałam świetne prezenty od chłopaka to żeby na pewno zapamiętać ten dzień zaplanował on również wypad do Nottingham. Bardzo miło spędziliśmy tam czas. Pierwszą atrakcją dnia był mini golf. Dekoracje wnętrza naprawdę robiły wrażenie, nawet po kryjomu zrobiłam sobie zdjęcie z tygrysem. Muszę przyznać miałam niezły ubaw. Kolejnym punktem było oczywiście zrobienie wystrzałowych zdjęć z balonami w hotelu i kolacja w chińskiej restauracji. Wybraliśmy się do Mandarin Restaurant, jedzenie było całkiem dobre. I ostatnim punktem oczywiście drinki w Revolution. Pub wyglądał rewelacyjnie, disco balls i super muzyka, aż chciało się tańczyć, ale niestety mogliśmy sobie tylko o tym pomarzyć. Mam nadzieję, że ta pandemia wkrótce minie i będzie można się wybrać na jakąś imprezę, bo trochę mi tego brakuje. Wszystkie zdjęcia z moich urodzin możecie zobaczyć poniżej. Btw, zdjęcia z balonami to już u mnie tradycja. Wszystko zaczęło się od 18-nastki! 

Jestem bardzo wdzięczna, że przeżyłam te 22 lata. Nie zawsze jest cudownie, bo jak to w życiu bywa, każdy ma różne swoje problemy, ale w ciągu tych lat dużo się wydarzyło też tych pozytywnych rzeczy, dlatego z nadzieją patrzę w przyszłość. Oby ten kolejny rok przyniósł jeszcze nowsze doświadczenia i był jeszcze bardziej pozytywny! 

Hi! A few days ago I celebrated my 22nd birthday! Luckily, I still feel like I was 18 and I hope that it will be like this forever, haha. But on the other hand I'm getting used to the fact that we're getting older and it has to be like that. In the last three days I already got used to that magical one is gone and there is magical two instead. To be honest I like how this number looks like...(at least on the photos you can see down below). Unfortunately, as it's been in the last years I couldn't spend my birthday with my family, because I am abroad. However, I spent it with my boyfriend. I must admit that it was the best birthday I ever had. I never had anything special planned before but this time a lot happened. I got great presents from my boyfriend and if it wasn't enough he also planned for us a nice trip to Nottingham. We had a lovely time there. One of the things we did was playing mini golf. Place looked really nice, it had great decorations. That's why I ended up taking a picture with a tiger. I really had fun. After that we went back to a hotel and I had a photo-shoot of me and balloons. Next, we went to a Chinese restaurant. The restaurant is called Mandarin Restaurant and we quite enjoyed their food. The last attraction of our trip was going for drinks to Revolution. Pub looked awesome, it had disco balls and great music. I really wanted to dance but unfortunately I could only dream of it. I hope that the coronavirus pandemic will end soon and we'll be able to go to parties because I really miss it. Also, you can see my birthday photos down below. Btw, photos with balloons are my tradition now. It's been like this since my 18th birthday!

I am very grateful for that 22 years. It's not always great, like it happens in life everybody got its own problems, however, during these 22 years a lot of positive things happened too. That's why I look in the future with hope. I wish that the next year will bring even more new experiences and will be even more positive!

 


1 komentarz :

  1. Du bist so eine schöne junge Frau.Tolles Kleid,schöne Strumpfhose.Ein absolut gelungenes Geburtstagsoutfit.

    OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka