czwartek, 30 lipca 2020

30/07/2020

Hej! Trzy tygodnie temu udało mi się przylecieć do Polski z czego się bardzo cieszę, bo w końcu miałam okazję zobaczyć mamę i brata oraz moją przyjaciółkę. Spędziłam naprawdę miło czas i nie sądziłam, że będę tu aż tyle (zawsze przyjeżdżałam tylko na dwa tygodnie). Wydarzyło się też kilka fajnych rzeczy, a mianowicie przeszłam do kolejnego interview o pracę do której aplikowałam związaną z social media marketingiem. Właśnie we wtorek miałam drugie interview czyli prezentację, którą niestety musiałam zaprezentować online ze względu na to, że sytuacja w Anglii pod względem koronawirusa nie jest najlepsza. Myślę, że nawet dobrze mi poszło, ale zobaczymy. Nawet jak nie dostanę tej pracy to każde doświadczenie jest ważne i czegoś uczy. Samo to, że przeszłam do drugiego etapu mnie bardzo cieszy. Jestem świadoma tego, że teraz jest jeszcze nawet trudniej o pracę ze względu na tego wirusa, ale nie będę się poddawać. Wszystko dzieje się po coś i nie warto się przejmować porażkami. Mam nadzieję, że o tym pamiętacie, szczególnie mówię do osób, które tak jak ja w tym roku ukończyły studia. Ważne, żeby się motywować i wszystkiego do siebie za bardzo nie brać. Często o tym zapominam, więc sama muszę sobie to powtarzać. 
Dorzucam do posta kilka zdjęć, które jakiś czas temu zrobiła mi przyjaciółka. Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że założyłam TikToka: @mada_blog i będzie mi bardzo miło jak mnie tam zaobserwujecie :)
Co u Was? 

Hi! Three weeks ago, I came to Poland and I'm really happy about it because I was able to see my mum, my brother and my best friend. I had a really nice time here and I didn't think I would stay here that long (I used to come for only two weeks). Also, a few good things happened. I managed to get the second interview for the Digital Marketing Manager job I applied some time ago. Today, I had that interview, and I had to present a presentation and complete two short tasks. Everything was conducted online because the situation in England in terms of coronavirus is still not good. I think it all went well, but we'll see. Even if I do not get this job, I am still happy that they chose me for the second interview. Every experience gives us some lessons, so it was still good to go through these interviews and gain some more knowledge about things. I am aware that now it is even more difficult to get any job because of that virus, but I won't give up. Everything happens for a reason, and we shouldn't worry that much about every rejection we get. I hope that you remember about it, especially people that just graduated this year like me. It is important to stay motivated and not to worry that much about everything. I often forget about it, so I need to keep reminding myself about those things. 
Below, you can see some photos that were taken by my best friend a while ago. Also, I started adding videos on TikTok: @mada_blog, I will be happy if you check it out :)
How are you doing? 

 YouTube (polish): Mada
instagram: mada_blog
tiktok: mada_blog
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada

2 komentarze :

  1. Zjawiskowo wyglądasz na styliazacjaach. Powodzenia na rozmowie. Uda sie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzymam kciuki, żeby udało ci sięzdobyć tę pracę!

    by-vanys.blogspot.com-HERE

    OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka