wtorek, 26 października 2021

I'm 23! | 23.10.2021

Hejka! Kilka dni temu, 23 października obchodziłam swoje 23 urodziny! Bardzo fajnie mi się złożyło z tą datą, haha. Szczerze mówiąc, nie byłam jakoś bardzo podekscytowana, bo jednak już ta liczba robi się poważna. Rok temu jak miałam 22 urodziny, mówiłam, że już się przyzwyczaiłam do takiej kolei rzeczy, do tego, że każdemu przybywa lat. Jednak z tyłu głowy jest inaczej i najchętniej zatrzymałabym czas... Z drugiej strony jak tak sobie myślę, to jestem bardzo wdzięczna, że przeżyłam 23 lata i dalej jest mi dane tutaj być. Obiecałam sobie, że w ten rok będę praktykować pozytywne myślenie, jak najbardziej potrafię. Wierzę, że ten rok będzie bardzo dobry i przyniesie mi dużo pozytywnych niespodzianek i doświadczeń.

A teraz trochę o tym, co działo się w moje urodziny. Spędziłam je w Anglii z moim chłopakiem tak jak rok temu. Pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy, był wypad na gokarty. Nigdy wcześniej tego nie próbowałam i jak się potem okazało, to nie jest moja bajka. Totalnie nie nadaję się do takich rzeczy, ale myślę, że może jakbym dała temu drugą szansę, to poszłoby mi trochę lepiej. Oprócz gokartów poszliśmy jeszcze wieczorem na kolację do Tureckiej restauracji i na drinki. Także dosyć luźny, chillowy dzień. No i oczywiście przed wszystkimi atrakcjami tradycyjnie zrobiłam sobie urodzinowe fotki z balonami, które możecie zobaczyć poniżej. Podobają Wam się zdjęcia? :)

Hi! A few days ago, on 23rd of October I was celebrating my 23rd birthday! What a nice date to have, haha. To be honest, I wasn't that excited because the number is getting more and more serious every year. A year ago, I said to you that I got used to the fact that I was getting older. In reality, if I could I would make time stop... On the other hand, I am very grateful that I got to live 23 years and I'm still here. I promised to myself that this year I would practise positive thinking as hard as I can. I believe this year will be great and bring me a lot of positive surprises and experiences. 

Now, a little bit of what happened on my birthday. I spent my birthday in England with my boyfriend like a year ago. First thing we did was go-karting. I had never done it before, and how it turned out later - it is not my cup of tea. I suck at things like that, but maybe if I gave it second chance I would do a little bit better. Apart from go-karting we went for a dinner to a Turkish restaurant and for drinks. So it was a pretty chilled day. Of course, before we did anything, I had to take my traditional birthday photos with balloons which you can see down below. Do you like the photos? :) 

3 komentarze :

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka