czwartek, 30 stycznia 2020

2020!

Hej! Witam Was w moim pierwszym poście w tym roku! Na początku chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego w 2020, nie poddawajcie się i dalej dążcie do swoich marzeń! 
Jeżeli chodzi o mojego Sylwestra to spędziłam go razem z moją przyjaciółką w Londynie (nagrałam również vloga, możecie go zobaczyć pod zdjęciami albo tutaj: vlog). Był to mój pierwszy Sylwester obchodzony poza Polską. W dzień jak to wiadomo pospacerowałyśmy sobie po Londynie, a w nocy wybrałyśmy się na pokaz fajerwerków, który odbywał się koło London Eye. Niestety, wszystkie bilety zdążyły się już wyprzedać, więc nie byłyśmy w strefie London Eye, ale udało nam się znaleźć inne dogodne i darmowe miejsce, gdzie też fajerwerki było bardzo dobrze widać (mowa o Lambeth Bridge). Po pokazie wybrałyśmy się do klubu XOYO, gdzie głównie jest grana muzyka elektroniczna, techno. Nie jestem fanką takiej muzyki, ale szczerze mówiąc i tak fajnie było się tam pobawić.
Nie mam jakoś szczególnych postanowień na ten rok. Przede wszystkim chcę być pozytywnie nastawiona do wszystkiego i nie zamartwiać się drobnymi rzeczami. Nie mam pojęcia co chcę robić gdy skończę studia, więc tak na prawdę nic konkretnego zaplanowanego dotychczas nie mam. Ciągle plany mi się zmieniają, z jednej strony chcę od razu zrobić magisterkę, z drugiej chciałabym już pracować. Także wszystko zależy od losu, haha. 
W tym miesiącu w końcu po ponad trzech latach (!) lekarz ściągnął mi aparat ortodontyczny z góry z czego naprawdę się cieszę. Nie mogę przestać się uśmiechać i gapić się w lustro. Oczywiście nie mogło odbyć się bez nagrania mojej reakcji, więc filmik, mam nadzieję, będzie wkrótce na kanale.
Sukienkę, którą mam na zdjęciach kupiłam w sklepie online Bershka. Jeżeli chodzi o krój to jest ona trochę oversize. 
Udał Wam się Sylwester? Macie jakieś postanowienia na ten rok?

Hi! Welcome to my first post this year! Firstly, I'd like to wish you all the best in 2020, don't give and keep chasing your dreams! 
When it comes to my New Year's Eve, I spent it with my friend in London (vlog: here). It was my first time I celebrated somewhere else than Poland. During the day, we were walking around London and just having fun, and in the night we went to see fireworks from the London Eye. Unfortunately, the tickets sold out so we had to find a different place than London Eya area to see them (we went to Lambeth Bridge; the view was good and for free so we really recommend). After fireworks, we went to the club XOYO, where they play electronic music, techno (Idk how it's exactly called). To be fair, I'm not a fan of this kind of music, but we still had fun. 
I do not have any special resolutions for this year. The most important thing for me is to keep thinking positive and do not worry about silly things. I have no idea what I want to do after I graduate so, for now, I haven't planned anything. My plans keep changing all the time, so everything depends on my fate (?). 
The highlight of this month is that I finally got my braces removed from my top teeth after three years. I cannot stop smiling and staring in the mirror, seriously. Of course, I had to make a vlog with my reaction so it will be soon on my channel. 
How was your New Year's Eve? Do you have any resolutions for this year? 


Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mada_blog
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada

1 komentarz :

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka