piątek, 27 września 2019

DISNEYLAND 2019

Hej! Tak jak obiecałam w poprzednim poście dzisiaj dodaję kilka zdjęć z Disneylandu w Paryżu, w którym byłam w lipcu tego roku. Nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam za bilet, ale chyba było to coś około 50 funtów (w lecie bilety są dużo droższe niż w zimie). W cenie biletu miałam wstęp tylko do jednego parku i padło na Disneyland Park. Oprócz Disneyland Park jest też do wyboru Walt Disney Park (oczywiście są też bilety z dostępem do obydwu miejsc). Atmosfera była naprawdę magiczna, wszystko fajnie wyglądało, czułam się jakbym sama była w jakiejś bajce, haha. Natomiast jeżeli chodzi o atrakcje to powiedziałabym że w 90% są one raczej dla dzieci plus kolejki są długie, więc dużo czasu traci się na czekanie dlatego lepiej się tam wybrać na cały dzień. Wiadomo, Disneyland, więc przynajmniej raz w życiu trzeba zaliczyć, ale drugi raz bym się tam raczej nie wybrała. Chociaż może nie każdy Disneyland jest taki sam, o tym to już bym musiała więcej poczytać. 
Wiem, że posty jak i vlogi dodaję z opóźnieniem, ale wszystko jest bardzo czasochłonne i ciężko to pogodzić z pracą i innymi obowiązkami. W kolejnych postach pojawią się relacje z kolejnych wycieczek, czyli z Brighton i Pragi.

Hi! As I promised in my previous post, today I'm sharing some photos from Disneyland Paris where I went to in July this year. I don't exactly remember how much I paid for the ticket, but I guess it was something about 50 pounds (tickets are more expensive in the summer). I had access to one of two parks, and I chose to go to Disneyland Park. The other one was Walt Disney Park (of course, you can buy a ticket for both parks). The atmosphere was magical, everything looked so nice, I felt like I was in a tale or something, haha. However, when it comes to attractions, I would say 90% of them are for kids, queues are always so long, and you spend a lot of time waiting so if you're planning to go then it's better to spend there a whole day. You know, it's Disneyland, so you need to go there at least once in your life, but I wouldn't go there again. But, maybe not every Disneyland is the same, I would probably need to do some more reading. 
I share my posts and vlogs with a delay because everything is time-consuming, and it's just hard to organise my time properly. Especially when I work and I have other things to do. In my next post, I'll be talking about my trip to Brighton and Prague. 
Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mada_blog
snapchat: mada.yt
tiktok: mada_blog
Fanpage: Mada

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka