niedziela, 9 czerwca 2019

Greenwich


Hej! W jeden z ostatnich weekendów miałam okazję odwiedzić mojego tatę w Londynie. Bardzo się cieszę, ponieważ w Polsce nie było mnie aż pół roku więc już powoli mi się tęskni za domem i rodziną. Mimo, że tata mieszka i pracuje w Londynie to i tak nie mamy jak za bardzo się spotkać, ale tym razem się udało i jestem bardzo za to wdzięczna. Weekend spędziliśmy bardzo luźno. Przez dwa dni w sumie nic takiego nie robiliśmy, ale w jeden dzień stwierdziliśmy, że pojedziemy na Greenwich, który znajduje się jakoś godzinę od mieszkania mojego taty. Jeżeli wolicie oglądać niż czytać to wrzucam Wam vloga z tego wyjazdu poniżej. Greenwich jest dzielnicą w Londynie gdzie przebiega południk zerowy. Znajduje się tam obserwatorium astronomiczne aczkolwiek zostawiliśmy sobie ten punkt do zobaczenia na następny raz. Zamiast tego poszliśmy do darmowego muzeum marynarskiego (z czego też słynie Greenwich), które się nazywa National Maritime Museum. Znajdują się w nim przeróżne sprzęty żeglarskie i wszystko co związane z marynarką. Udało mi się porobić kilka zdjęć więc możecie sobie luknąć pod wpis. Oprócz tego poszliśmy jeszcze do Queen’s Museum, ale szczerze mówiąc to nic tam ciekawego raczej nie było. Zdecydowanie pierwsze muzeum było dużo ciekawsze.
Chciałam Wam również wspomnieć, że ostatnio dołączyłam do teamu TheNeedToLive. Zajmujemy się prowadzeniem bloga dla studentów. Oczywiście wszystko jest w języku angielskim, więc jeżeli ktoś szuka jakichś okazji, żeby sobie więcej czytać i mieć więcej styczności z tym językiem to zapraszam na stronę: myneedtolive.com. Od czasu do czasu będą pojawiać się tam moje wpisy 😊
Dodałam również nowy filmik na kanał z letnim haulem zakupowym. Mam również dla Was małe losowanie z pocztówkami z Majorki także zapraszam do oglądania. Pozdrawiam!


Hi! On one of the last weekends, I had the opportunity to visit my dad in London. I’m really happy about that because I haven’t been to Poland for 6 months now so I’m starting to miss my home and my family. Even though my dad lives and works in London, it is still really hard for us to manage our time and meet each other, but this time it happened, and I’m really grateful for that. Our weekend was really chill. During two days we didn’t do much, but on the last day, we decided to go to Greenwich, which is one hour away from my dad’s area. If you prefer watching over reading, then you can see my vlog from our trip down below. Greenwich is a borough in London where a meridian line goes through. In that area, there is the Royal Observatory Greenwich but we decided to leave it for the next time. Instead, we went to a free museum like the National Maritime Museum (Greenwich is known for its maritime history). You can see there maritime equipment and everything that is related to that. I managed to take some photos so you can see them down below. Apart from that, we went to the Queen’s Museum, but to be honest I didn’t see there anything interesting. The first museum we went to was much more interesting for sure. 
I also wanted to mention that I joined the team TheNeedToLive recently. We write a blog together which is dedicated to students. I would be really happy if you checked our website: myneedtolive.com. From time to time, I’ll be sharing there my posts. 

Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mada_blog
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 3 komentarze :

 1. Piękne zdjęcia! Oglądałam Twojego vloga i bardzo mi się podobał! Muszę się kiedyś zebrać i odwiedzić Londyn.

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój Instagram

  ZAPRASZAM CIĘ DO WYPEŁNIENIA ANKIETY NA TEMAT MOJEGO BLOGA: Ankieta

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia a Ty jesteś śliczna ! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę super wycieczki :) Super spodnie, wyglądasz w nich genualnie :)

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka