wtorek, 30 kwietnia 2019

4 years

Nie wierzę, że w kwietniu minęły już 4 lata odkąd zaczęłam prowadzić tego bloga! Założyłam bloga w pierwszej klasie liceum i muszę powiedzieć, że jest on moją taką pierwszą prawdziwą pasją, która nie poszła gdzieś w zapomnienie. Co prawda odkąd zaczęłam studia jest trochę ciężej wszystko pogodzić i znaleźć czas, żeby dodawać więcej postów, ale mimo to nie zrezygnowałam z bycia tutaj i przynajmniej raz w miesiącu udaję mi się zrobić jakiś wpis razem ze zdjęciami. Dziękuję wszystkim, którzy czytają mojego bloga. Wiem, że trochę Was jest, chociaż nie każdy komentuje moje wpisy. Bez Was w sumie nie miałabym takiej motywacji! 
Rok akademicki powoli się już kończy i zaraz drugi rok studiów będzie za mną. Zostały mi dosłownie dwa zaliczenia i wybranie tematu pracy licencjackiej. Jestem baaaardzo przerażona, bo totalnie nie wiem w jakim kierunku powinnam iść i jaki temat powinnam sobie wybrać. Mam nadzieję, że wszystko jakoś ogarnę, haha. Ostatnio zaczęłam też pracować na full-time i totalnie mam wrażenie, że czas mi ucieka jak szalony. 
Jeżeli chodzi o wakacje to mam już coś zaplanowanego w czerwcu oraz w lipcu i nie mogę się doczekać! Ale to opowiem wam w swoim czasie. Muszę się w końcu spiąć i nagrać coś na kanał...
Poniżej wrzucam kilka zdjęć z ostatniej sesji :) 

I can't believe it's been four years since I started writing my blog! I created this blog when I was in the first year of high school and I have to say that this is the first real hobby that I didn't stop but I keep doing it. To be honest, it's been really hard to be systematic while studying at uni, however, I do my best and at least I upload one post a month. Thank you to all that read my blog. I know that not everyone comments my posts, but when I see stats then I can say that there are many people that actually visit my blog what makes me really happy. Without you, I wouldn't have any motivation!
My second year at uni is almost over. There are only two assignments left and I need to choose the topic of my dissertation. I'm soooo stressed and overwhelmed because I have no idea in which direction to go and what I should write about. I hope that I'll deal with this somehow, haha. Recently, I started working full-time and I got this feeling like time is going crazy. 
When it comes to my holidays, I have already planned some things in June and July and I totally can't wait! Soon, I'll tell you what my plans are. I need to record something for my channel... 
Below, you can see some recent photos :) Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mada_blog
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady 


13 komentarzy :

 1. Gratulacje! Jak ten czas szybko leci! U mnie też już 4 lata, a nawet nie wiek kiedy to zleciało!

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój Instagram
  Kanał na Youtube

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Trzymam kciuki za dalszą motywację do blogowania! U mnie niedługo trzy lata i też się zastanawiam kiedy to zleciało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ! Mnie już 5 rok w lipcu minie, co prawda z przerwami, ale zawsze ♥
  wytrwałości kochana ♥
  Buziaki,
  https://ysiakova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow, gratulacje! Życzę powodzenia w dalszym rozwoju :D

   Usuń
 4. 4 lata to szmat czasu. Ja nigdy nie miałam takiego zapału. Ogromne gratulacje! Często oglądam Cie na YT.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czas tak szybko leci! Jeszcze trochę i pojawi się wpis, że mija już 6 lat, a potem 8 :) A jaka to gama wspomnień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje ze tak bedzie! Dokladnie. Blog to taki swietny pamietnik.

   Usuń
 6. Na kanał na YouTube trafiłam wczesniej przez przypadek będąc ciekawa jak wyglądają studia w Anglii aby sobie to porównać z realiami Polskimi :) Blog jest równie świetnie prowadzony, rozumiem że w czasie studiów niecma się czasu na wszystko, ale ja sobie najbardziej cenie u Ciebie na kanale i tu na blogu szczerość i przemyślane wpisy(filmy)Gratuluję, super praca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziekuje za mile slowa! Cieszy mnie to ze ktos docenia to co robie. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka