niedziela, 1 października 2017

Zaczynam studia w UK!

Hej! Jestem już w Anglii ponad miesiąc i już jutro, czyli w poniedziałek 2 października zaczynam swoje studia na De Montfort University w Leicester. Będę studiowała kierunek joint honours English Language and Media. Wcześniej wybrałam English Language and Journalism, ale zmieniłam kierunek, bo wydaję mi się, że media będą dla mnie o wiele ciekawsze. System studiów w UK trochę się różni od polskiego. Mimo, że będę studiować full time to ogólnie będę tylko 8 godzin w tygodniu na uczelni. Większy nacisk kładą tutaj na naukę indywidualną (pisanie esejów, przygotowanie projektów). Oprócz nauki będę pracowała tak jak już Wam wcześniej wspominałam. Póki co Leicester bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że ze studiami będzie tak samo. Planuję za jakiś czas nagrać film o aplikowaniu na studia w UK, także jeżeli macie jakieś pytania to możecie je śmiało zadawać w komentarzach. Pod zdjęciami macie również filmiki z Anglii.
Ktoś z Was też zaczyna studia? :)
Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt
Fanpage: Mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady

4 komentarze :

  1. studia to świetny czas, także korzystaj z niego w pełni. ;) ja studiowałam w Krakowie i podobało mi się tutaj tak bardzo, że zostałam już na dłużej. ;) a co do studiów to myślę o podyplomowych, więc jest szansa, że też znów będę w murach uczelni siedzieć. ;)
    pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też chciałbym pojechac na studia do Anglii. Może wy orientujecie się coś więcej na temat tej uczelni https://www.sp.edu.pl/ ? Właśnie na niej chciałbym studiować. Możecie mi o niej powiedzieć coś więcej?

    OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka