wtorek, 9 maja 2017

Koniec Liceum & The end of high school

Hej! Nie było mnie tutaj aż miesiąc czasu z powodu przygotowywania się do matur. Na szczęście pisemne egzaminy mam już za sobą i teraz jeszcze tylko zostały mi ustne matury, które mam w obydwa piątki, z czego ostatni wypada mi 19 maja. Póki co jestem w miarę zadowolona tym jak mi poszło, ale na oficjalne wyniki jeszcze trochę poczekam, bo są one publikowane dopiero 30 czerwca.
Szczerze mówiąc, nie wiem jak ja wysiedzę w domu tyle czasu...Zawsze jak miałam wakacje trwały one 2 miesiące i praktycznie w sierpniu już chciałam iść do szkoły, bo tak mi się nudziło (tak, weird). Nie wyobrażam sobie czterech miesięcy robienia niczego konkretnego. Mam nadzieję, że zorganizuję sobie dobrze czas i przede wszystkim znajdę sobie jakąś pracę, żeby sobie coś odłożyć. Pewnie nie każdy tak ma, ale ja po prostu jestem typem osoby, która nie lubi siedzieć bezczynnie.
Będę bardzo tęsknić za liceum. Boję się, że już nigdy nie poznam tyle fajnych osób, które poznałam właśnie w mojej szkole. Perspektywa pójścia na studia z jednej strony mnie przeraża, a z drugiej daje mi nadzieję, że może uda mi się dzięki temu spełnić swoje marzenia.
Teraz będę miała dużo czasu, żeby nadrobić to, że tego bloga zaniedbałam. Uwielbiam pisać i nie chcę, żeby to poszło w odstawkę. Będę się starała być tu w miarę regularnie tak jak jestem na swoim kanale.
Ostatnio wróciłam też do oglądania seriali i pierwszym, na który padło jest "13 reasons why". Póki co, bardzo mi przypadł do gustu, bo jest taki "inny" od wszystkich, które oglądałam.
Jak znacie jakieś fajne seriale to dajcie znać w komentarzu :)

Hi! I haven't been here for a month, because I have been learning for my last exams. Luckily, my writing exams are ended and I have only oral exams, which both are on Fridays, last is on 19th. So far, I am satisfied about how everything I've written, but I have to wait for official results until 30 June. Frankly speaking, I don't know how I withstand so much time at home. I've always had holidays that lasted 2 months and basically in August I wanted to go to school, because I was really bored (yes, it is particularly weird). I don't imagine doing nothing during 4 months. I hope that I'll organise my time properly and what is more important I'll find a job so as to earn some money. Probably not everyone is like me, but I'm just a person, who doesn't like sitting idle. I'll miss my high school so much. I'm afraid I'll never meet great people like my friends from school. On one hand the perspective of going to college is terrifying, but on the other it gives me a chance to fulfill my dreams.
Now, I have a lot of time for doing things related to my blog. I love writing and I do not want to leave this. I'll try to be here as possible as I can.
I've recently started watching TV series again and I've started with "13 reasons why". So far, I really like it, because it's "different" from all series I've seen.
If you know an interesting series, write down below :)
Zapraszam na mój kanał na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
grupa na Facebooku: Stópki Mady
snapchat: mada.yt


7 komentarzy :

 1. Również teraz zakończyłam szkołę i perpektywa dłuższych wakacji w moim przypadku bardzo mnie cieszy, chociaż tak ja Ty będę szukać pracy sezonowej :D dobrych wyników życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na wakacje jeszcze trochę muszę poczekać, ale no cóż. :D
  Również nie lubię siedzieć bezczynnie, czuję się wtedy bezwartościowa i jestem bardziej zmęczona takim nicnierobieniem niż jakbym miała przesiedzieć cały dzień na uczelni.
  Co do serialu to polecam "Internat".
  Tylko uważaj. Wciąga. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również mam bardzo podobnie, nienawidze przez dłuższy czas nic nie robić :D
  Only Dreams

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie martw się studiami, też poznasz mnóstwo świetnych osób i będziesz miała masę super przygód :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba mamy bardzo podobnie, też zaniedbałam ostatnio bloga przez matury i koniec liceum, chociaż tak samo nie odczułam tego, może dopiero po napisaniu ostatniego egzaminu to do mnie dotrze haha. I jak nigdy nie oglądałam seriali, tak teraz zaczęłam i tak wciągnął mnie "skam", że tylko czekam na chwilę wolnego żeby obejrzeć kolejny odcinek :D

  amelia-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Tez skończyłam szkole, długie wakacje należą się nam wszystkim po tylu latach nauki :D

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka