środa, 23 grudnia 2015

Christmas Time ♥

Już jutro Wigilia, a za dwa dni Boże Narodzenie. Wydaję mi się, że zeszłoroczne Święta były chwilę temu, a tu już kolejne...no cóż czas leci jak szalony. Zawsze to święto było, jest i będzie dla mnie magiczne. Bliskość rodziny, drugiej osoby, ubieranie choinki, pieczenie ciast i w końcu wspólne świętowanie, dzielenie się opłatkiem przy wigilijnym stole jest czymś niezwykłym dla każdego człowieka. Wiadomo oprócz jedzenia (najbardziej uwielbiam pierogi oraz oczywiście barszcz z uszkami!) i świątecznych dekoracji, które już nawet od początku grudnia, a w niektórych krajach nawet od listopada goszczą w sklepach nie możemy zapomnieć Kto oprócz rodziny i znajomych powinien być w te Święta Najważniejszy. Nie możemy zapomnieć i pozwolić się przysłonić wszystkim "obramowaniom" wokół Bożego Narodzenia. Pamiętajmy, że podczas Świąt nie chodzi tylko o dawanie prezentów. Musimy także pamiętać, o tym że świętujemy przyjście Boga na świat.
Chciałam Wam wszystkim życzyć, aby te Święta, były przeżyte w zgodzie z innymi, a przede wszystkim ze samym sobą, żeby zawsze na waszej twarzy gościł uśmiech i ta magiczna atmosfera, która udziela się każdemu nie opuszczała nas tak szybko. Wesołych Świąt!  
Co lubicie w Świętach Bożego Narodzenia? :)Zapraszam do śledzenia mnie na YouTube: Mada
instagram: mrs_mada
snapchat: mada.yt6 komentarzy :

 1. faktycznie, czas leci meega szybko :/ ale co z tego, trzeba sie koncentrować na aktualności-teraźniejszości, wtedy mimo upływu czasu będziemy czuli, że przez tak długi okres zrobiliśmy coś istotnego lub po prostu coś:)
  lepszym pytaniem byłoby czego nie lubi się w świętach :P wtedy odpowiedziałabym że kolejek w sklepach :P a poza tym to chyba lubię wszystko :)) te uśmiechy, atmosferę, poczucie szczęścia. ♥
  genialny filmik Kochana :*
  Wesołych :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w Wigilii najbardziej lubię tą całą rodzinną atmosferę :)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow great pics!
  <3
  retro-electric.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia <3 wesołych świąt również !

  http://wszystkooczymmarzakobiety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. życzę CI Kochana Wszystkiego Dobrego na Święta i po Świętach ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. ja lubie najbardziej to ze siedzimy wszyscy razem i dajemy soie prezenty i w ogole jest tak rodzinnie.
  olabrzeska.pl

  OdpowiedzUsuń

+ Każdy zostawiony komentarz i obserwacja motywuje mnie do pracy :)
+ Zanim skomentujesz uważnie przeczytaj :)
+ Zależy mi na prawdziwych czytelnikach!

Template by Blokotka